RSS plūsma

Piektā vēstule – gaidīšanas režīmā

 

Kā tev izdodas atrast laiku bloga rakstīšanai – tā man vaicā. Patiesību sakot, mēs šobrīd dzīvojam tādā ne īpaši intensīvā režīmā. Gaidīšanas režīmā. Jānis lēnām, papīru pa papīram mēģina nokārtot dokumentus universitātē. Mēs gaidām zvanu no Bahas aka As You Can See par to, kad varam ievākties mazajā mājiņā. Un ceram, ka viņš mūs neuzmetīs. Kamēr auto mums pašiem vēl nav, esam visai ierobežoti un apgūstam vietējo rajonu. Lūk, šajā bildē ir mans jaunais labākais draugs Ruksis jeb jaukākais sunītis pasaulē. Ejam visi uz netālo parku un rotaļu laukumiņu.

Šodien atkal bija brīnišķīgs laiks, saulītē pavisam silts. Puikas dienu pavadīja rotaļās, lai gan man izdevās arī pāris reizes pa mazam brīdim ar viņiem pamācīties angļu valodas vārdiņus. Kārlis jau burvīgi saka “hello” un “thank you” un tad, kad sanāk runāt ar kādu angliski runājošo, viņš diezgan pareizos brīžos izsaucas “Karlis!” (tieši ar īso “a”, jo tā saka amerikāniski) un “Latvija!”. Jurģis zin vairāk vārdus, bet mazāk liek lietā. Šobrīd abi spēlējas pie kaimiņiem. Tieši pāri ielai dzīvo kāda igauniete ar amerikāņu vīru un divām mazām meitiņām. Ar Jāni spriedām, ka visas igaunietes kaut kādā ziņā ir ļoti līdzīgas – gan izskatā, gan tajā, kā runā angliski, un tāpēc tāda sajūta, ka arī šī ir jau sen pazīstama. Puikas gan vairāk spēlējas ar vilcienu, nevis meitenēm, bet ik pa brīdim notiek arī kaut kāda komunikācija.

Vēl es pārmaiņus ar saimnieku Andri gatavoju ēst, un par ēšanu runājot – Andris mūs vakar veda izglītojošā ceļojumā pa pārtikas veikaliem. Tas tik bija kaut kas. Bet par to es tagad nerakstīšu, jo varu atklāt, ka garšīgais žurnāls “Dienas ēdieni” mani uzaicināja rakstīt sleju par privātiem piedzīvojumiem Amerikā pārtikas jomā, un lielveikali būs pirmā tēma.

Te tikai dažas bildes (jo iPhone vakar laipni piekrita strādāt).

Jurģis, Kārlis un Kustīgi Krabji (Krabis Ķemmē Lācim Ļipu nebija, bet šie kustējās gan).

Īpaši lielais lielveikals.

Ļoti gribās, lai ātrāk tiekam savā dzīvesvietā, varam iekārtoties, pieteikt Jurģi skolā un iegūt ikdienas ritmu, draivu un enerģiju.

One response »

  1. tieshi sakuma jau gribas visu aprakstit un laiku var atrast kaut vai nakts vidu, jo gribas aprakstit katru bulcinju, ko esi apedis un katru divaino lietu, ko satiec sava celja.

    Atbildēt

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: